Home 10

  • 140 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Home 10 Milaan appartementen van 140 m² zijn in de wijk Moscova, binnen 9 minuten wandelen van de Pirellitoren en op 6 km van het San Siro stadion, dat voor sportliefhebbers wordt aanbevolen. Het appartement is gelegen op 25 minuten lopen van Milano Cadorna treinstation en op een paar stappen verwijderd van Repubblica M3 busstation.

Home 10 appartement is uitgerust met een badkamer met een haardroger en handdoeken. Daarnaast vindt u er een douche.

Het appartement biedt een complete keuken met een oven en een vaatwasser voor uw gemak.

Het 2-badkamer appartement ligt op 2 km van de Porta Sempione triomfboog en op 2,1 km van de Bomaanslag op de Piazza Fontana. Home 10 appartementen zijn vrij dicht bij het Santuario di San Camillo de Lellis en biedt een gemakkelijke wandeling van 20 minuten naar het centrum van Milaan. De accommodatie ligt op 25 minuten wandelen van de Galleria Vittorio Emanuele II. Repubblica metrostation ligt op 200 meter ervandaan, dat een toegang tot de populaire plekken van Milaan geeft.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Home 10 Milaan
Easylife - Bilocale Moderno E Sofisticato In Zona Porta Venezia
Mobiele prijsaanbieding

Easylife - Bilocale Moderno E Sofisticato In Zona Porta Venezia

322 m van de accommodatie
USD 299 USD 269
per nacht
Dolce Repubblica
Mobiele prijsaanbieding

Dolce Repubblica

409 m van de accommodatie
USD 2795 USD 2516
per nacht
Appartamento - La Casa Di Ila
Mobiele prijsaanbieding

Appartamento - La Casa Di Ila

9.7
Voortreffelijk 82 beoordelingen
421 m van de accommodatie
USD 258 USD 232
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    9 km

    Treinstations

    Station Milano Centrale
    800 m

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer015146-CNI-06191,IT015146C2U85V35SA
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Home 10 appartement gelegen?
      Home 10 appartement is in de wijk Moscova gesitueerd, op 2 km van de Porta Sempione triomfboog.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Home 10 appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Home 10 appartement zijn onder andere de Galleria Vittorio Emanuele II, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Home 10 appartement te verblijven?
      Een overnachting in Home 10 appartement kost €425.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Home 10 appartement?
      Restaurants in de buurt van Home 10 appartement zijn onder andere Acanto Restaurant en AL GALILEO Ristorante restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in Home 10 appartement?
      Internet is gratis beschikbaar in Home 10 appartement.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van Home 10 appartement?
      Home 10 appartement meet 140 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    9 km

    Treinstations

    Station Milano Centrale
    800 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Home 10 Milaan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten